Türkçe   |   English

HAKKIMIZDA

HYPERTECHMAC 2015 yılında Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığının desteği ile AR-GE firması olarak kurulmuştur. Firmamız başta yüksek teknoloji içeren makine imalatı olmak üzere endüstrinin ihtiyacı olan CNC makineleri, özel makine ve özel cihazların tasarımı ve imalatını gerçekleştirmektir. Ayrıca fabrikaların seri imalat hatlarının proses çözümlerinde danışmanlık, projelendirme ve uygulamaya geçirilmesi gibi adımlarda etkin çözümler sunarak çok sayıda projeye imza atmıştır.

NEDEN HYPERTECHMAC ?

Firmamız geçmişten gelen bilgi birikimi ve 14 yılı aşkın tecrübesi ile siz üreticilere yönelik Ar-ge faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmüş ve üretim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek gerek prototip imalatı gerekse mevcut sistem revizyonlarını başarı ile gerçekleştirmiştir.

Firmamızın Faaliyet Alanları ;


Yeni Ürün Geliştirme

Hypertechmac müşterilerin talebi doğrultusunda ihtiyaca göre belirlenen ebatlardaki makine veya cihazın mühendislik hesaplarının yapılarak tasarımının yapılması, imalat resimlerinin hazırlanması, gerekli analizlerinin yapılması ve talep doğrultusunda imalat prosesleri takibi veya komple ürün teslimi adımlarının tümünü gerçekleştirmektedir.

İmalatçı Firmalar için Mevcut ya da Yeni Proses Çözümleri

Hypertechmac imalatçı firmalar için mevcut üretim hatlarının iyileştirilmesi ve üretim kapasitelerin artırılması ve ya kaliteli ürün üretme konularında zaman kazanım ve maliyet düşürme etkin çözümler sunmaktadır.Müşterilerinin gerçekleştirmek istedikleri projeleri ve Ar-ge faaliyetlerini gizlilik sözleşmesi çerçevesinde hayata geçirmelerini sağlamaktadır.

Proje Tasarım ve Mühendislik Hizmetleri

Hypertechmac müşterilerin talebi doğrultusunda firmalara proje tasarım ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Mevcut Ürün geliştirme ve Revizyon İşleri

Hypertechmac firmaların mevcut ürünlerini ürünün de uygunluğunun söz konusu olduğu durumda, ürünün çalışma performansını artırmaya yönelik iyileştirme ve geliştirme hizmeti verir.

Ürün Patent , Kosgeb ve Tubitak Projeleri Danışmanlığı
Hypertechmac firmaların patent ve teşvik işlemleri için gerekli başvuru aşamasından onay sürecine kadar prosedürleri yerine getirmeleri adımında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Vizyonumuz; Türkiye’de gün geçtikçe gelişen sanayinin ihtiyacı olan makinaların imalatını yapmak, aynı zamanda endüstrilerin ihtiyacına özel makina ve teçhizatların tasarım analiz üretim hizmetleri ile de firmaların AR-GE çalışmalarına katkı sağlamaktır.

Misyonumuz; Yurtdışından alımı yapılan makinaların ülkemizde üretimini gerçekleştirerek yurtdışı ile maliyet ve kalite rekabeti yaparak sektörün ihtiyacı doğrultusunda üretim yapmak ve gelişen teknolojiye paralel olarak araştırma geliştirme faaliyetlerinde bulunarak Türkiye ekonomi ve sanayisine katkı sağlamaktır.